tel. 662 067 443

No images

O mnie

mgr Izabela Wilga Malota specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta. Uzyskałam tytuł specjalisty psychologii klinicznej w 2017 r w dziedzinie zaburzeń psychicznych. Od 2008 jestem absolwentką Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w 2004 r.

Od 2008 r. w gabinecie  pracuję w nurcie psychoterapii psychodynamicznej.

Pracuję w oddziale dziennym psychiatrycznym w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu oraz w przychodni Vitalis w Trzebini. W poradni zdrowa psychicznego zajmuję się głównie psychoterapią indywidualną oraz diagnozą zaburzeń psychicznych. W oddziale prowadzę, m.in. psychoterapię grupową pacjentów z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi oraz psychotycznymi.

Zdobyłam doświadczenie w zakresie zaburzeń neuropoznawczych pracując w oddziale rehabilitacji neurologicznej w Oświęcimiu.

Aktualnie kończę studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Regularnie superwizuję swoją pracę u superwizora naukowej sekcji psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Mam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu kompetencji społecznych oraz umiejętności rodzicielskich. Prowadzę szkolenia dla kadry kierowniczej.

Which is the best web hosting? Read my just host review and compare it with ipage. Find a reliable hosting provider.

© 2007 Gabinet psychoterapii
Izabela Wilga-Malota

Joomla Templates by Joomla Hosting